اسلایدر

به وب سایت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه خوش آمدید

معرفی نماینده اداره روابط عمومی در پیاده سازی سیستم کیفیت عملکرد

طی حکمی از سوی رئیس اداره روابط عمومی دانشگاه، سرکار خانم فاطمه عراقی با حفظ سمت به عنوان نماینده رئیس اداره روابط عمومی در پیاده سازی سیستم کیفیت عملکرد معرفی شد.
در این حکم آمده است :
سرکارخانم فاطمه عراقی سیرجانی
کارشناس محترم روابط عمومی دانشگاه
با سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به موجب این ابلاغ به عنوان نماینده اینجانب در پیاده سازی سیستم کیفیت عملکرد اداره روابط عمومی دانشگاه معرفی می گردید. شایسته است ضمن توجه به اهمیت موضوع و انجام برنامه ریزی دقیق با بهره گیری از تمامی امکانات و جلب مشارکت همکاران در انجام وظیفه محوله کوشا باشید. موفقیت شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم .
                                                                                                                                                                                                   
 غلامرضا میری
سرپرست دفتر ریاست و رئیس اداره روابط عمومی

شنبه 29 خرداد 1395
12:21 ب.ظ
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

بانک اطلاعات

در بازارهای گذشته هر سازمانی مسوؤل تولید اطلاعات محدود بود آن هم مرتبط به کار و حرفه و نوع تولیدات خودش. امروزه انجام این کار وظیفه ملی شده و در سطح ملی اراده و تلاش برای تنظیم دائره‌المعارف اطلاعاتی لازم است.
ادامه مطلب
یکشنبه 23 خرداد 1395
12:24 ب.ظ
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

ده خطای بزرگ در روابط‌ عمومی

هدف روابط‌عمومی به تصویر کشیدن فعالیت های سازمان شما به بهترین شکل ممکن است. این کار می‌تواند از تثبیت جا در بازار گرفته تا کنترل زیان را شامل شود. بر خلاف تبلیغات، هدف شما این نیست که بابت زمان و فضا در رسانه پولی بپردازید بلکه می‌خواهید رسانه‌ها را تشویق کنید تا به کسب‌وکار شما علاقه‌مند شوند درباره آن خبر تهیه کنند.


در ادامه به برخی از خطاهایی که باید در روابط عمومی از آن‌ها اجتناب کرد می‌پردازیم:


ادامه مطلب
شنبه 1 خرداد 1395
09:33 ق.ظ
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

عکاسی خبری در روابط عمومی

معمولاً در مراسم افتتاحیه مراکز مهم از مقامات بلندپایه کشوری دعوت به عمل می‌آید، در اینگونه موارد تعداد زیادی خبرنگار، عکاس و فیلمبردار ورزیده از رسانه‌های گروهی نیز به صورت یک اکیپ همراه آنان می‌باشند، به خاطر داشته باشید، باید با اکیپ مذکور هماهنگ باشید. معمولاً بهترین زوایای عکاسی را آنها انتخاب می‌کنند، البته شانس و اقبال هم در اینگونه موارد نقش مهمی می‌تواند داشته باشد، شما باید حتماً دوربین را از قبل تنظیم نمایید، زیرا مراسم بازدید معمولاً خیلی سریع صورت می‌پذیرد و شما در این زمان کوتاه نباید خود را درگیر مسائل فنی دوربین نمایید تا بهتر بتوانید به شکار لحظه‌ها بپردازید.

ادامه مطلب
شنبه 1 خرداد 1395
09:31 ق.ظ
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

آموزش عکاسی: وایت بالانس

عملکرد چشم ما طوری است که معمولاً شرایط مختلف نوری را با دمای مختلف رنگی هماهنگ می‌کند. یک دوربین دیجیتال برای داشتن یک عملکرد خوب رنگی باید پایه‌ای را که همان رنگ سفید می‌باشد، تشخیص دهد سپس براساس همین نقطة پایه، دیگر رنگ‌ها را می‌تواند محاسبه کند، مثلا اگر به یک دیوار سفید رنگ نور زرد بتابانیم آن دیوار به رنگ زرد دیده می‌شود و اما در واقع سفید رنگ است، در صورت تنظیم وایت بالانس به صورت دستی دوربین به خوبی می‌تواند تشخیص دهد که رنگ دیوار باید سفید باشد و ازاین‌رو تمام رنگ‌های دیگر را با هم‌ هماهنگ می‌کند تا دیوار به رنگ سفید دیده شود.
ادامه مطلب
شنبه 1 خرداد 1395
09:26 ق.ظ
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

اولویت های فناوری اطلاعات برای سال 2016

اگر فناوری اطلاعات در سال 2016 یک موضوع رسمی داشته باشد، آن می تواند چیزی مثل "کنترل، مهار (شمول) و محافظت" باشد. در حالی که این مسئله ممکن است مانند یک شعار نیروی پلیس به نظر برسد، اما این کلمات دقیقا توصیف کننده اولویت های اصلی متخصصان آی‌تی می باشد.


به گزارش searchcio،با پاسخ حدود 400 متخصص آی‌تی آمریکای شمالی، ششمین ویرایش از بررسیTechTarget's exclusive IT Priorities نشان می دهد که مدیران مرکز داده ها هنوز هم با مسائل عمدتا همراه با زیرساخت های سنتی مانند شیوه های عمومی مدیریت آی‌تی، امنیت، مدیریت برنامه/پروژه و شبکه سازی، مقابله می کنند.

در واقع، این چهار حوزه به عنوان وظایفی که مدیران آی‌تی بیشترین مقدار وقت خود را به آنها اختصاص می دهند، در بالای لیست فعالیت های مدیران آی‌تی قرار دارد.


شنبه 1 خرداد 1395
09:24 ق.ظ
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات